Movies
Ratings
216
Blue ValentineRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Youth in RevoltRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
LawlessRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.5