Movies
Ratings
42
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Bad EducationRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0