Movies
Ratings
1168
Swan SongRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 1.5- The HouseRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 4.0- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
- Infinity ChamberRated ★ 2.5
- AwakeRated ★ 2.0
FreaksRated ★ 2.0
FallRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 1.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0