Movies
Ratings
18
New WorldRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.5