Movies
Ratings
283
FlippedRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0