Movies
Ratings
210
AlexanderRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
FelonRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0