Movies
Ratings
174
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5- The Quiz Show ScandalRated ★ 0.5
King KongRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
HeatRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0