Series
Ratings
143
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5- SANCTUARYRated ★ 4.0
Mix: Meisei StoryRated ★ 3.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
FREEDOMRated ★ 4.0
Peeping Life (ピーピング・ライフ) -The Perfect Edition-Rated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 3.5
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
Initial D: Second StageRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Girls' Last TourRated ★ 3.5
Maison IkkokuRated ★ 3.5
Mushi-ShiRated ★ 4.5
KatanagatariRated ★ 3.5
Hikaru no GoRated ★ 4.0
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 4.0
Yasei Bakudanno Za Warudo ChaneringuRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 4.0