Titles you rated
The CoveRated ★ 5.0
The Thin Red LineRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
...ingRated ★ 5.0
MoonRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 1.0
Drag Me to HellRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0