Movies
Ratings
70
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0