Titles you rated
- The Great ActorRated ★ 5.0

InsaneRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0