Movies
Ratings
1559- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5- The Lost DaughterRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5- The Hill of SecretsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5- Hi.5Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
Memoir of a SnailRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.0- Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
- FloatRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5- Passerby #3Rated ★ 3.0