Movies
Ratings
261
MidsommarRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
For SamaRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
D-WarRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0