Movies
Ratings
217
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.0
HostilesRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.5
AnnihilationRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
The CommuterRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Daddy's Home 2Rated ★ 3.0
Match PointRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5