Movies
Ratings
212
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5- ForgottenRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
GeostormRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.5