Movies
Ratings
332
The Mask of ZorroRated ★ 2.0
A Barefoot DreamRated ★ 2.5
Nim's IslandRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 2.0
HookRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0- WhiplashRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0
9Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.0- Granny's Got TalentRated ★ 1.0