Movies
Ratings
1045
F1: The MovieRated ★ 3.5- OxygenRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
GreenlandRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0- Beverly Hills Cop: Axel FRated ★ 3.0
- Five Blind DatesRated ★ 2.5