Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Series
Ratings
67
More
YuruYuri
Rated ★ 4.0
Redo of Healer
Rated ★ 3.0
By the Grace of the Gods
Rated ★ 3.5
School Days
Rated ★ 3.0
HUNTER×HUNTER
Rated ★ 4.0
Magical Girl Madoka Magika
Rated ★ 3.0
The Rising of The Shield Hero
Rated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.
Rated ★ 3.5
Saga of Tanya the Evil
Rated ★ 4.0
With a Fogie Reincarnated as a Pretty Fantasy Girl
Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a Slime
Rated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a Slime
Rated ★ 4.0
Ranking of Kings
Rated ★ 4.0
No. 6
Rated ★ 3.0
Kakegurui
Rated ★ 4.0
Made In Abyss
Rated ★ 3.5
Paranoia Agent
Rated ★ 2.5
Blood+ (Blood Plus)
Rated ★ 3.0
Ouran High School Host Club
Rated ★ 4.0
BANANA FISH
Rated ★ 4.5
WatchList
1
Watching
0