Movies
Ratings
147
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0