Movies
Ratings
495
A Beautiful MindRated ★ 4.0
MementoRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Toy Story That Time ForgotRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0- The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
Ballad of a SoldierRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5