Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0