Movies
Ratings
542- Stuck TogetherRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 1.5
BarbieRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5- Kiwi!Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0