Titles you rated
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SpringtimeRated ★ 3.5
Julia's EyesRated ★ 4.0
Modern BoyRated ★ 3.5