Movies
Ratings
574
A Short StoryRated ★ 4.0
YearningRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.5
RepastRated ★ 3.5
NostalgiaRated ★ 4.5
Monsieur VerdouxRated ★ 3.5
The Gold RushRated ★ 3.5- Pay DayRated ★ 3.0
- SunnysideRated ★ 3.5
- Easy StreetRated ★ 3.0
- Behind the ScreenRated ★ 3.0
- His New JobRated ★ 3.0
- The TrampRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0- The Man with High HopesRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5