Titles you rated
Echo ValleyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
HoursRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 1.5
WaitressRated ★ 3.5
The Hating GameRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0