Movies
Ratings
794- Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5- UprisingRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 2.5- UnlockedRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5