Movies
Ratings
175
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0- The World of LoveRated ★ 3.5
- ForestRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.5- Morning of the DeadRated ★ 4.0
- EndoscopeRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0- GuestRated ★ 3.5
- Glittering HandsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0