Movies
Ratings
339

DefaultRated ★ 2.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0

Cold EyesRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
ChawRated ★ 3.0
CatwomanRated ★ 3.5
Magic Rangers The Movie & Bokengers The MovieRated ★ 0.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0