Series
Ratings
564
Kujo no TaizaiRated ★ 1.5
Gifted Season 1Rated ★ 1.5
Bansan BluesRated ★ 3.5
도라이버: 도라이 해체쇼Rated ★ 3.0
Jack O' FrostRated ★ 2.0
으라차차 멸치캠프Rated ★ 1.5
Legendary Head ShouRated ★ 1.5

Love for Love's SakeRated ★ 3.0
A Calm Sea and Beautiful Days with YouRated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 3.5
Just a bit EspersRated ★ 2.0
Midnight Horror Story Season 5Rated ★ 1.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0
Summer, Love Machine BluesRated ★ 1.5
도라이버: 잃어버린 핸들을 찾아서Rated ★ 3.0
Water ScaleRated ★ 3.0
O′PENing(오프닝) 2025 - 내 딸 친구의 엄마Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
A Town Without SeasonsRated ★ 1.5