Movies
Ratings
70
High LifeRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
1408Rated ★ 3.5
RamboRated ★ 2.5

[REC]Rated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 2.5
[REC]³ GenesisRated ★ 0.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.5
AliveRated ★ 4.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0