Titles you rated

HappinessRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5
Still 17Rated ★ 3.0
Max and RubyRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 5.0
StartupRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 3.5