Series
Ratings
372
KarmaRated ★ 1.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 1.0
SignRated ★ 1.0
Wednesday Season 1Rated ★ 1.0
The GokusenRated ★ 0.5
GokusenRated ★ 1.0
SpartacusRated ★ 0.5
SpartacusRated ★ 0.5

Jujutsu KaisenRated ★ 1.0
勇者王ガオガイガーRated ★ 1.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 1.0
아이 엠 복서Rated ★ 0.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 0.5
Paranoia AgentRated ★ 1.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 1.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 0.5
Thousand Years of LoveRated ★ 0.5
ClimaxRated ★ 0.5
Still ShiningRated ★ 0.5
Holy LandRated ★ 0.5