Movies
Ratings
446
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0

Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Tiger, Blood in the MouthRated ★ 0.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Toc TocRated ★ 3.5
Umberto D.Rated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Case 39Rated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 4.0