Movies
Ratings
195

WhiplashRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0

For the EmperorRated ★ 0.5

My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5
MulanRated ★ 1.5

The City of ViolenceRated ★ 1.0
Mission: Impossible IIRated ★ 1.5

The Suicide ForecastRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 4.0
CrankRated ★ 1.0

SunflowerRated ★ 1.5

Lone SurvivorRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.0