Titles you rated

No Country for Old MenRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Last DaysRated ★ 5.0
Mrs. DallowayRated ★ 3.5
The ApartmentRated ★ 4.0
Steel MagnoliasRated ★ 4.0
Sleeping with the EnemyRated ★ 4.0

Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0

Betty BlueRated ★ 4.5

ChefRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Saving FaceRated ★ 4.0
The Remains of the DayRated ★ 3.0
The Age of InnocenceRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0