Movies
Ratings
174
The Ugly StepsisterRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 2.5
A Deadly American MarriageRated ★ 3.0
Umshini WamRated ★ 3.0

Bring Her BackRated ★ 1.0
NekromantikRated ★ 2.5
The Perfect NeighborRated ★ 2.5

Pom PokoRated ★ 3.5

The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Gyo: Tokyo Fish AttackRated ★ 3.5

Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 2.5

Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
Don't Hug Me I'm Scared 4Rated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 5.0