Series
Ratings
55
Angel's RevengeRated ★ 1.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 1.5
Temptation of an AngelRated ★ 3.0

The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 1.0
The King of DramasRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 1.5
Smile AgainRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
Empress KiRated ★ 3.5
Nine Tailed FoxRated ★ 0.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Women's RoomRated ★ 3.5
Pink LipstickRated ★ 3.0
The VirusRated ★ 3.0
Shining RomanceRated ★ 3.5