Titles you rated

Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0

A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5