Movies
Ratings
684
TenetRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 2.5
John WickRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Life of BrianRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 1.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5

The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
LightyearRated ★ 2.0

The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.0
The GraduateRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0