Series
Ratings
46
Squad 38Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5

Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0