Movies
Ratings
47
WickedRated ★ 3.5
Aespa: My First PageRated ★ 4.0

aespa: WORLD TOUR in cinemasRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5

ChaosRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 4.0