Titles you rated

Jealousy IncarnateRated ★ 4.0

HorimiyaRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0

The Promised NeverlandRated ★ 4.5
How to Keep a MummyRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5

The Beauty InsideRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0