Movies
Ratings
233
BarbieRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0

Escape from MogadishuRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5

Green BookRated ★ 4.0