Movies
Ratings
282
ZodiacRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
Wonder WheelRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 4.0
In a HeartbeatRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 4.0

SecretRated ★ 3.0

Radio StarRated ★ 4.0

The Divine WeaponRated ★ 0.5
Lifting King KongRated ★ 1.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 0.5
TurboRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
BuriedRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 3.5

Take OffRated ★ 2.0