Series
Ratings
30
Protect the BossRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0

The HeirsRated ★ 5.0