Movies
Ratings
141

ShrekRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
DriftRated ★ 1.0
Cast AwayRated ★ 1.0
The Bucket ListRated ★ 1.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 1.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0

Confession of MurderRated ★ 1.0

Nowhere to HideRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Film SocialismeRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0

The Wind RisesRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 5.0