Titles you rated

8 MileRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0

I Can SpeakRated ★ 4.0

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5

WhiplashRated ★ 5.0

Midnight RunnersRated ★ 4.5

Miss GrannyRated ★ 4.5

A Violent ProsecutorRated ★ 3.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5

Ode to My FatherRated ★ 4.0

LUCK KEYRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
21Rated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0