Titles you rated
The White Lotus Season 1Rated ★ 2.0
UzumakiRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Ranking of KingsRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 2.5
Record of RagnarokRated ★ 2.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
You Season 4Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5

Chainsaw ManRated ★ 4.0