Movies
Ratings
299
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Piece by PieceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0

Spirited AwayRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Garfield MovieRated ★ 4.0
FlowRated ★ 5.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
Red RoomsRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Hotel by the RiverRated ★ 3.5