Series
Ratings
35
My DearestRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Paik's SpiritRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0

MistyRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0